Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 25. Máj 2019

Dnes má meniny Urban
Zajtra má meniny Dušan

Kde nás najdete


Novinky šk.r. 2018/2019


PLODY NAŠICH ZÁHRAD PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 11 Október 2018 06:50

PLODY NAŠICH ZÁHRAD

Jednou z najzaujímavejších tém hodín biológie v 6.triede je téma o zelenine. Tu sa žiaci učia o pestovaní zeleniny, jej úžitkovosti, ale aj poznávať jednotlivé druhy zeleniny. V rámci tejto témy žiaci doniesli  do školy z domu, zo záhrad, jednotlivé druhy najznámejšej  zeleniny a urobili výstavku.

Čítať celý článok...
 
7. ROČNÍK V MALOM FUTBALE DIEVČAT STREDNÝCH ŠKÔL O POHÁR RIADITEĽA GDH PRI PRÍLEŽITOSTI 70. VÝROČIA ZALOŽENIA ŠKOLY PDF Tlačiť E-mail
Streda, 03 Október 2018 10:26

7. ROČNÍK V MALOM FUTBALE DIEVČAT STREDNÝCH ŠKÔL O POHÁR RIADITEĽA GDH PRI PRÍLEŽITOSTI 70. VÝROČIA ZALOŽENIA ŠKOLY

Dňa 19. septembra 2018  sa žiačky Spojenej školy zúčastnili futbalového turnaja O pohár riaditeľa Gymnázia DH pri príležitosti 70. výročia založenia školy, ktorý sa konal na multifunkčnom ihrisku. Po sympatickom výkone obsadili dievčatá pekné druhé miesto. Taktiež naše dievčatá dostali ocenenia:  najlepšia brankárka – Dominika Čečková, najlepšia obrankyňa – Peťa Fedoroňková. Celkové poradie:

Čítať celý článok...
 
2. ROČNÍK FUTBALOVÉHO TURNAJ ŽIAKOV ZÁKLADNÝCH ŠKÔL O POHÁR RIADITEĽKY SPOJENEJ ŠKOLY PDF Tlačiť E-mail
Streda, 03 Október 2018 10:23

2. ROČNÍK FUTBALOVÉHO TURNAJ ŽIAKOV ZÁKLADNÝCH ŠKÔL O POHÁR RIADITEĽKY SPOJENEJ ŠKOLY

Dňa 28.9.2018 sa uskutočnil na pôde spojenej školy 2. ročník Futbalového turnaja žiakov ZŠ o pohár riaditeľky Spojenej školy. Hralo sa na multifunkčnom ihrisku, kde si za príjemného počasia zmerali sily žiaci Spojenej školy, ZŠ Komenského, ZŠ Karpatskej, ZŠ Okruhlého a ZŠ sv. Jakuba. Po obetavom výkone  napokon žiaci spojenej školy obsadili pekné tretie miesto.

Čítať celý článok...
 
OSLAVA EURÓPSKYCH JAZYKOV NA SPOJENEJ ŠKOLE PDF Tlačiť E-mail
Streda, 03 Október 2018 07:42

OSLAVA EURÓPSKYCH JAZYKOV NA SPOJENEJ ŠKOLE

Koniec septembra je už tradične venovaný oslave európskych jazykov. Dňa 26. septembra si každoročne pripomíname Európsky deň jazykov, ktorý po prvýkrát usporiadala v roku 2001 Rada Európy v spolupráci s Európskou úniou ako súčasť Európskeho roka jazykov. V 45 zúčastnených krajinách sa vtedy podarilo úspešne zapojiť milióny ľudí.  Hlavným cieľom tejto udalosti je zvýšiť povedomie o európskej, kultúrnej a jazykovej rozmanitosti, ktorú je potrebné zachovávať, chrániť a zveľaďovať.

Čítať celý článok...
 
DNI NEZÁBUDIEK 2018 PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 02 Október 2018 13:57

DNI NEZÁBUDIEK 2018

Naša škola sa už tradične zapája do celoslovenskej verejnej zbierky „Dni nezábudiek“, ktorú organizuje Liga za duševné zdravie. Jej cieľom je poukázať na dôležitosť duševného zdravia v záujme prevencie psychických problémov a chorôb.

Čítať celý článok...
 
ŠTART-CIEĽ HROU PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 02 Október 2018 10:54

ŠTART-CIEĽ HROU

Deti zo ŠKD prijali výzvu Buď #BeActive a už po druhýkrát sa zapojili do kampane Európskeho týždňa športu. Posledný septembrový piatok v telocvični Spojenej školy pri zdolávaní rôznych pohybových aktivít ukázali,  že ich šport baví.

Čítať celý článok...
 
BIELA PASTELKA - SYMBOL POMOCI PDF Tlačiť E-mail
Streda, 26 September 2018 07:41

BIELA PASTELKA - SYMBOL POMOCI

Aj tento školský rok sa na nás obrátila Únia nevidiacich a slabozrakých s prosbou o  pomoc pri zbierke Biela pastelka. Táto charitatívna akcia má na Spojenej škole mnohoročnú tradíciu, aj preto ju 21. septembra 2018 žiaci a pedagógovia bez zaváhania finančne podporili.

Čítať celý článok...
 
HOLOKAUST ,, HODNOTA ŽIVOTA V MINULOSTI A DNES“ PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 13 September 2018 09:26

HOLOKAUST ,, HODNOTA ŽIVOTA V MINULOSTI A DNES“

Dňa 10. septembra 2018 sme si na našej škole pripomenuli 2. svetovú vojnu a holokaust, najhoršie činy nacizmu, ktoré sa ľudstvu kedy mohli stať. Naším cieľom bolo sprostredkovať žiakom minulosť, ktorá by sa už nikdy nemala zopakovať. Práve preto sme pre nich prichystali tvorivý deň plný nápadov a skvelých aktivít.

Čítať celý článok...
 
NAJORIGINÁLNEJŠIE PIROHY OD HOTELÁKOV PDF Tlačiť E-mail
Streda, 12 September 2018 07:37

NAJORIGINÁLNEJŠIE PIROHY OD HOTELÁKOV

V nedeľu 9.septembra sa vo svidníckom skanzene konal Deň ľudových tradícií spojený Majstrovstvami vo varení pirohov. Šesť súťažných družstiev, medzi nimi aj žiaci druhého ročníka Hotelovej akadémie vo Svidníku, súťažilo o priazeň poroty.

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 Dopredu > Koniec >>

Stránka 6 z 6

AKTIVITY ŠK.ROK 2018/2019

AKTIVITY MESIAC MÁJ 2019
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist