Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


ŠTUDENTI SPOJENEJ ŠKOLY DAROVALI KRV PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 13 November 2017 07:47

ŠTUDENTI SPOJENEJ ŠKOLY DAROVALI KRV

Študenti Spojenej školy sa aj tento rok zúčastnili kampane Študentská kvapka krvi. V poradí už 23. Ročník tejto kampane organizoval Slovenský červený kríž v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR a hematologicko-transfúznymi oddeleniami nemocníc.

Kampaň trvá od 16. októbra do 17. novembra a jej cieľom je primäť najmä mladých ľudí, aby prišli darovať krv a neskôr chodili darovať opakovane, čím sa zabezpečí dostatok krvi pre ľudí, ktorí ju potrebujú. Zo Spojenej školy sa jej 8. novembra zúčastnilo 21 študentov, z ktorých 19 prešli vyšetreniami a darovali krv. Veľmi nás teší, že medzi darcami sme stretli aj absolventov Spojenej  školy. Všetkým úspešným ale aj neúspešným darcom chceme vyjadriť vďaku, pretože sa rozhodli pomôcť ľuďom, ktorí sa ocitli v ohrození života. Veríme, že sa z nich stanú pravidelní darcovia a že sa k nim pridajú aj ďalší.  Študenti Spojenej školy, ktorí sa 8. 11. 2017 zúčastnili Študentskej kvapky krvi: Viliam Miňo, Jana Vaňková, Nikola Prokopovičová, Lucia Labiková, Michal Ščerba, Dušan Geroč – všetci V. HA, Rebeka Slivovičová, Slavomír Demjan – všetci IV. HA, Matúš Kozák, Adam Barvirčák, Klaudia Kostilníková, Veronika Bérešová, Dominika Siváková, Kristína Bubáková, Kristína Mikitová, Markus Najduch, Júlia Jenčová, Marián Gula, Jakub Mochnač – všetci IV. HA, Sebastián Cuprišin – III. A, Ján Fecko – III. HA.

Milan Tchir

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist