Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


VIANOČNÁ HVIEZDIČKA PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 23 November 2017 14:04

VIANOČNÁ HVIEZDIČKA

Dňa 16. novembra sa uskutočnila súťažná prehliadka vianočných  piesní a kolied „Vianočná hviezdička.“Súťaž prebiehala v priestoroch SNM- Múzea ukrajinskej kultúry vo Svidníku. Súťažilo sa  v dvoch kategóriách.

Našu školu reprezentovali  žiačky 5.ročníka Diana Gabriela Džalajová a Ľudmila Lukáčová v duo speve. V sólo speve nás reprezentovala  Liana Olejárová, žiačka 3.ročníka. Na akordeóne  súťažiace doprevádzala Mgr. Ingrid Lukáčová. Dievčatá si vyspievali zlaté pásma a boli vybraté spomedzi 27 súťažiacich ako účinkujúce na Vianočnom koncerte, ktorý sa uskutoční 12. januára 2018 v MsKS vo Svidníku.

Mgr.Anna Suváková

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist