Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


ŠKOLSKÉ KOLO V SILOVOM PÄŤBOJI SŠ PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 24 November 2017 22:17

ŠKOLSKÉ KOLO V SILOVOM PÄŤBOJI SŠ

Dňa 24.11.2017 sa uskutočnilo školské kolo v silovom päťboji žiakov stredných škôl. Na školské kolo sa prihlásilo 7 účastníkov, z ktorých traja najlepší budú reprezentovať Spojenú školu na okresnom kole.

Súťažilo sa v týchto disciplínach: tlak s činkou na lavičke (benchpress) s polovičnou váhou súťažiaceho,  skok do diaľky z miesta, zhyby na hrazde, ľah-sed za jednu minútu a kľuky na bradlách. Suverénnym víťazom  v týchto disciplínach bol Milan Eštok.

Celkové poradie:

  1. miesto – Milan Eštok
  2. miesto – Adrián Juhás
  3. miesto – Tomáš Bezecny
  4. miesto – Dominik Bľacha
  5. miesto – Samo Zasada
  6. miesto – Marek Petro
  7. miesto – Samo Kováč

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik

Mgr. Rastislav Paňko

 

 

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist