Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


ŠKOLENIE MANAŽMENTU JA FIRIEM PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 30 November 2017 08:12

ŠKOLENIE MANAŽMENTU JA FIRIEM

14. 11. 2017 sa tvoriaci sa manažment JA Firmy Sweets Made  zúčastnil školenia manažérov,  ktoré sa konalo v Košiciach na Technickej univerzite. Junior Achievement, n.o. pre nás pripravili úžasné prednášky, z ktorých sme sa naučili veľmi veľa.

Prednášky boli zamerané na témy ako motivácia, tímová práca a komunikácia v tíme, prezentačné zručnosti, leadership, time-manažment a riadenie projektov. O svoje skúsenosti sa s nami podelili dokonca aj manažéri spoločnosti AT&T Global Network Services Slovakia a vzácni hostia Diana L. YOUNG (Vice President, Technical Care Centers), Jana ANDERSON (Director, Call Center – Slovakia) a Jon SHEPHERD (Director, Call Center – Czech republic). Na záver pripravili aktivitu, ktorá bola nie len veľmi zábavná, ale slúžila aj na to, aby sme si rozvíjali svoju fantáziu a aby sme sa naučili pracovať v tíme. Nakoniec si každá zúčastnená Ja Firma mohla prevziať certifikáty. Celé školenie bolo vedené v dobrej atmosfére, za čo organizátorom veľmi pekne ďakujeme.

Iveta Zavodová

 

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist