Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


VZNIKLA NOVÁ JA FIRMA SWEETS MADE. PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 01 December 2017 08:34

VZNIKLA NOVÁ JA FIRMA SWEETS MADE.

Po dlhých prípravách, dňa 30. novembra, 11 študentov 3. ročníka obchodnej akadémie, pod záštitou Junior Achievement, n.o. a s podporou vedenia, učiteľov a žiakov našej školy, založilo spoločnosť SWEETS MADE, JA Firma.

Na Ustanovujúcom valnom zhromaždení predstavili akcionárom svoj podnikateľský plán. Na trhu sa chcú presadiť výrobou a predajom drobného pečiva a cukroviniek. Stavili na kvalitu a domácke vyhotovenie bez chemických konzervantov a prídavných látok. Všetkým výrobkom pridali punc originality svojským vyhotovením a zdobením. Okrem výroby majú v pláne zorganizovať študentský ples, ktorý sa bude konať 9. februára 2018 a okrem členov firmy sa o zábavu postará skupina Alegro.

Viac informácií je dostupných na:  http://www.ja-firma.estranky.sk/, alebo https://www.facebook.com/SweetsMade/. Objednávky môžete písať na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Veríme, že sa im bude dariť. Sú mladí, šikovní, pracovití a kreatívni a to je celkom dobrá devíza do podnikania.

Z. Kožlejová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist