Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


PETROHRAD OČAMI DETÍ PDF Tlačiť E-mail
Streda, 29 November 2017 00:00

PETROHRAD OČAMI DETÍ

Rusko je stále krajinou pre mnohých z nás dosiaľ neprebádanou. Fascinujúca nedotknutá príroda a rozprávkovo krásne sakrálne stavby staré niekoľko stoviek rokov nejedného človeka lákajú. Nie je to len dospelý človek, ale aj dieťa v útlom veku.

 

Žiakom a študentom Spojenej školy sa naskytla jedinečná príležitosť priblížiť sa čo i len o malý kúsok k tomu, aby jeden z nich navštívil túto obrovskú krajinu a mesto Sankt Peterburg. Zapojili sa preto do súťaže „Petrohrad očami detí.“ Podmienku bolo vytvoriť kresbu maľovanú akoukoľvek technikou a do 25. 11. ich odoslať organizátorovi súťaže, ktorým je mesto Lučenec v spolupráci s Veľvyslanectvom Ruskej federácie v Bratislave. Deti sa do súťaže  zapojili s veľkým odhodlaním, čomu svedčia ich výsledné práce, ktoré skutočne stoja za povšimnutie. Veď posúďte sami...

Mgr. Helena Vaškaninová

Mgr. Nikola Mihoková

Mgr. Lenka Olejárová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist