Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


SPOJENÁ ŠKOLA VO FUTSALE NA 2. MIESTE PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 04 December 2017 09:56

SPOJENÁ ŠKOLA VO FUTSALE NA 2. MIESTE

Okresný turnaj starších žiakov vo futsale vyšiel našim chlapcom veľmi dobre.  V skupine si poradili so ZŠ Okrúhle 1:0 gólom Miroslava Halušku a s jedným z favoritov turnaja ZŠ Kračúnovce tiež 1:0 gólom Miroslava Halušku 1:0.

Vo finálovej skupine porazili i ZŠ Karpatská Svidník 2:0 gólmi Miroslava Halušku. Nestačili iba na ZŠ Komenského Svidník, ktorej podľahli  1:5, gól dal Mário Chovanec. Zostava: Zdeno Haluška- Samuel Juhaščík, Tibor Patkaň, Maroš Sivák, Jakub Kaliňák- Miroslav Haluška, Mário Chovanec, Viliam Vasilenko, Kristián Cina, Slavomír Drimák.

Mgr. Igor Sagan

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist