Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


BEST IN ENGLISH PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 04 December 2017 13:30

BEST IN ENGLISH

Aj tento rok sa Spojená škola zapojila do medzinárodnej on-line súťaže pod názvom Best in English. Súťaž sa konala dna 30. novembra 2017. Do tejto vedomostnej súťaže sa zapojili študenti stredných škôl vo veku 15 – 19 rokov z krajín Európskej únie.


Test z anglického jazyka na úrovni náročnosti B1-C1, trval 60 minút a pozostával z úloh čítania s porozumením, gramatiky a počúvania s porozumením.

Našu školu reprezentovalo 16 študentov z hotelovej a obchodnej akadémie. Maximálny počet bodov ktoré mohli študenti dosiahnuť bol 98 bodov. Najlepšie výsledky dosiahli Nikola Kalyová (II.HA) – 76 bodov, Veronika Berešová (IV.A) - 74 bodov, Diana Šumská (II.HA) – 74 bodov, Rastislav Skirkanič (II.HA) – 74 bodov a Marcel Slivka (I.A) - 68,5 bodov.

K dosiahnutým výsledkom všetkým súťažiacim blahoželáme.

Ing. Angela Hanusová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist