Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


„UŽ JE ZIMA UŽ JE ČAS PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 07 December 2017 15:19

„UŽ JE ZIMA UŽ JE ČAS – MIKULÁŠI MAJÚ ZRAZ. JEDEN PÔJDE ROVNO K NÁM, NA TOHO SA PAMÄTÁM!“

A veruže na strednej škole žiacka školská rada  zabezpečila aby Mikuláš prišiel aj s anjelikmi a neodmysliteľným čertom a dokonca aj s dvoma škriatkami. Veď kto by pomohol odniesť to množstvo balíčkov k správnym adresátom.

Vyzerá to tak, že na našej škole sú samí dobrí žiaci, ktorí poslúchajú nie len rodičov ale aj učiteľov, pretože Mikuláš bol štedrý ku každému. Aj keď občas mal prácu aj čert. Ale to už k tomuto dňu patrí.

Z. Kožlejová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist