Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


PIATACI PRIPRAVILI VIANOČNÚ HODINU LITERATÚRY PDF Tlačiť E-mail
Streda, 13 December 2017 07:43

PIATACI  PRIPRAVILI  VIANOČNÚ HODINU  LITERATÚRY

Prichádza vianočný čas a s ním aj vianočná nálada, s ktorou sa viaže veľa zvykov, kolied, piesní, vinšov... Práve v tomto predvianočnom čase v pokoji, radostnej nálade a takmer rodinnej pohode zažili žiaci 5.AZ hodinu literatúry.

 

Pri preberaní témy o koledách si sami pripravili program, s ktorým sa potom na hodine predstavili. Recitovali vianočné básničky, spievali vianočné koledy i piesne, tancovali, hrali na hudobných nástrojoch a vinšovali.

Celá vyučovacia hodina sa niesla vo výbornej nálade. A tak sebe i vyučujúcej vytvorili úžasnú vianočnú atmosféru už niekoľko dní pred Vianocami.

Mgr. Anna Lažová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist