Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


VRAŽDA V ORIENT EXPRESE – KULTÚRNE PODUJATIE PDF Tlačiť E-mail
Streda, 13 December 2017 16:02

VRAŽDA V ORIENT EXPRESE – KULTÚRNE PODUJATIE

Predvianočným darčekom pre žiakov II. A a  IV. HA triedy bol  školský výlet s návštevou kultúrneho podujatia. Pohodlnú cestu autobusom vystriedal filmový zážitok z Vraždy v Orient exprese v kine Cine MAX Prešov.

Jedna z najlepších a najslávnejších detektívok legendárnej Agathy Christie vychádza v 2. vydaní zároveň s premiérou nového rovnomenného filmu. Trojdňová púť prepychového Orient expresu naprieč Európou prebieha bez problémov až do chvíle, keď uprostred noci vlak náhle zastane, lebo trať zablokovali snehové záveje. Ráno cestujúcimi, medzi ktorými je aj Hercule Poirot, otrasie správa, že amerického milionára Ratchetta našli v kupé dobodaného na smrť. Vyšetrovanie zložitého prípadu s množstvom podozrivých sa pre slávneho detektíva zmení na preteky s časom - za každú cenu musí odhaliť vraha, skôr než udrie znova...

Napínavú detektívku vystriedal dobrý obedík a nákupy darčekov čakali našich žiakov v obchodnom centre Eperia.

PaedDr. Emília Lapčáková

Ing. Viera Paradová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist