Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


V „SLADKEJ SÚŤAŽI“ SME BODOVALI PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 16 December 2017 16:33

V „SLADKEJ SÚŤAŽI“ SME BODOVALI

V tomto predvianočnom období usporiadala SOŠ obchodu a služieb v Prešove medzinárodnú cukrársku súťaž Sweet cup 2017.

 

Medzi súťažiacimi z Ukrajiny, Maďarska, Poľska a Slovenska  sa nestratila ani Kristína Kurucová, žiačka III. HA Hotelovej akadémie vo Svidníku.  Na tému Zimné variácie pripravila múčnik Veselé vločky v ktorom použila okrem základných surovín aj množstvo čokoládových ozdôb.  Týmto svojim výtvorom porotu zaujala, pretože v súťaži skončila na peknom bronzovom stupienku. K dosiahnutému výsledku jej blahoželáme.

Mgr. Ľubomíra Kseničová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist