Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


OBHAJOBY ZÁVEREČNÝCH ROČNÍKOVÝCH PRÁC ŽIAKOV PDF Tlačiť E-mail
Streda, 20 December 2017 13:17

OBHAJOBY ZÁVEREČNÝCH ROČNÍKOVÝCH PRÁC ŽIAKOV

Strach a napätie panovalo tento utorok po celej Spojenej škole. 4. HA a 3. OA sa po zdĺhavých prípravách konečne dočkali tohto blaženého dňa. Na základe vybratých tém každý pracoval ako mohol, písanie prác asi nebolo pre žiakov  to najzaujímavejšie.

Rozhodne neobvyklé boli dotazníky, kedy sa zbierali zaujímavé fakty spomedzi našich spolužiakov v škole. Následne grafy a vytváranie prezentácie boli už len bodka za ťažkou prácou. Práve pri takýchto etapách života platí pravidlo - Netreba sa báť, stačí sa len zodpovedne pripraviť. Takúto veľkú udalosť si nemohli nechať ujsť ani mladšie ročníky.  Prišli si pozrieť, čo ich čaká v ďalších rokoch. Pri obhajobe sa žiaci snažili zapojiť svoje verbálne aj neverbálne schopnosti, aby v časovom rozsahu piatich minút stihli dostatočne vyjadriť podstatu svojich prác. Najlepšie práce predviedli – Iveta Zavodová (3. OA), Rebeka Slivovičová(4. HA), Damián Cuprišin (3. OA).

Anna Kavalcová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist