Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


NAŠI MALÍ HOKEJBALISTI VÍŤAZMI OSTATNÝCH DVOCH TURNAJOV PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 21 December 2017 10:13

NAŠI MALÍ HOKEJBALISTI VÍŤAZMI OSTATNÝCH DVOCH  TURNAJOV

Piatok 15.12. a utorok 18.12.2017 boli posledné dva termíny hokejbalových turnajov v tomto kalendárnom roku.  Chlapci našej školy nepripustili žiadne prekvapenie a po 1. mieste v piatok ovládli i utorňajší turnaj. Chcem sa tak poďakovať tretiakom Jaroslavovi Perháčovi,

Pavlovi Podhajeckému, Slavomírovi Grundzovi, Richardovi Kromkovi, Tadeášovi Harvilkovi, bratom Šotíkovcom, druhákom  Marekovi Ferencovi a Jakubovi Drimákovi za vzornú a úspešnú reprezentáciu školy. Verím, že mladší spolužiaci pri nich nabrali dostatok skúseností a nadviažu na ich úspechy.

Výsledky: SŠ- ZŠ 8. Mája 4:1 a 4:0, SŠ- ZŠ Karpatská 2:1 a 3:0, SŠ- ZŠ Komenského 3:1 a 1:1( 1:0 na tr. strieľania).

Zostava z ostatných turnajov: Kromka- Perháč, Cuper, Ferenc Marek, Drimák, Dinič, Bartko- Grundza, Podhajecký, Perháč, Jurečko, Ferenc Miroslav, Irlbek, Harvilko,Kysela, Hlavatý.

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist