Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


MICHAELA SURDENÍKOVÁ - VÍŤAZKA DETSKÉHO ČINU ROKA PDF Tlačiť E-mail
Streda, 10 Január 2018 07:58

MICHAELA SURDENÍKOVÁ - VÍŤAZKA DETSKÉHO ČINU ROKA

V KATEGÓRII POMOC V RODINE

V bratislavskom V-klube vyhlásili 13.12.2017 výsledky projektu Detský čin roka 2017. V poradí 17. ročník ocenenia  opäť ukázal, že máme medzi sebou skutočných   malých hrdinov.  Konal sa pod záštitou prezidenta SR Andreja Kisku a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.


Do súťaže boli zaslané skutky zo 100 slovenských škôl a nakoniec porota vybrala 35 finalistov, medzi ktorých sa dostal aj príbeh Michaely Surdeníkovej v kategórii Pomoc v rodine. O víťazoch jednotlivých kategórií ďalej už rozhodovali deti z celého Slovenska v jednotlivých školách a tie rozhodli, že Michaela sa stala víťazkou DČR 2017. Tento rok čítalo príbehy a rozhodlo o ocenených dobrých skutkoch 46.720 detí  zo 774 slovenských škôl.   Miška bola v čase, keď  príbeh napísala, žiačkou 7. ročníka. Teraz je ôsmačka a hoci sa vyhodnotenia pre chorobu nezúčastnila, diplom a cenu jej domov prišla odovzdať jedna z porotkýň, psychologička Ľubica Zelizňáková.

Michaele, samozrejme, blahoželáme a sme na jej konanie právom hrdí.

Mgr. Anna Lažová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist