Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


BIBLIA NA CESTÁCH PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 12 Január 2018 14:23

BIBLIA NA CESTÁCH

Biblia – kniha kníh, ktorá dokáže povzbudiť a posilniť, odhaľuje najväčšie tajomstvá všetkých čias, ponúka východisko z ťažkých životných situácií. Biblia je najčítanejšou, najrozšírenejšou a najpredávanejšou knihou na svete.

V piatok 12. 01. 2018 sa prváci hotelovej a obchodnej akadémie zúčastnili na prednáške spojenej s výstavou Biblia na cestách, ktorú pripravila Podduklianska knižnica vo Svidníku. Najprv sme si vypočuli zaujímavú prednášku, v ktorej sme sa dozvedeli nové informácie. Po prednáške sme mali možnosť prezrieť si rôzne vydania Biblie od najstarších až po najnovšie, videli sme Biblie písané v rôznych jazykoch, miniatúrnu Bibliu, Bibliu, ktorú možno čítať vo vode, ale aj Bibliu v hodnote 3000 eur s ilustráciami Salvadora Dalího.

PaedDr. Emília Lapčáková

Mgr. Antónia Drobňáková

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist