Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


OLYMPIÁDA V ANGLICKOM JAZYKU PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 18 Január 2018 12:36

OLYMPIÁDA V ANGLICKOM JAZYKU

Dňa 17.1.2018 sa v Bardejove konal 28.ročník obvodného kola Olympiády v anglickom jazyku. OAJ je postupová súťaž, ktorá sa člení na niekoľko kategórií. Spojenú školu reprezentovali žiaci 2.ročníka hotelovej akadémie. Kategóriu 2D reprezentoval žiak 2.HA Róbert Karsa, ktorý sa umiestnil na 2.mieste  a kategóriu 2C1 Diana Šumská. Veríme, že táto súťaž pomohla naším žiakom k upevneniu a rozšíreniu jazykových zručností. Víťazovi blahoželáme k úspechu a prajeme ešte veľa šťastia v krajskom kole.

Mgr. Jana Tyčová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist