Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


LYŽIARSKY VÝCVIKOVÝ KURZ VYŠNÉ RUŽBACHY 2018 PDF Tlačiť E-mail
Streda, 31 Január 2018 14:14

LYŽIARSKY VÝCVIKOVÝ KURZ VYŠNÉ RUŽBACHY 2018

V dňoch 22.-26.01.2018 sa žiaci Spojenej školy zúčastnili lyžiarskeho výcvikového kurzu v lyžiarskom stredisku SkiPark Vyšné Ružbachy, kde boli ubytovaní v horskom penzióne Ružbachy.


Kurzu sa zúčastnilo 40 žiakov z toho 19 žiakov základnej školy a 21 žiakov strednej školy. Žiaci plnili počas dňa nielen výcvikový plán, ale aj denný režim. Lyžovalo sa doobeda od 9:00 do 12:00 hod. a  poobede od 14:00 do 16:00 hod., kde úlohou žiakov bolo lyžovať a zdokonaľovať sa na lyžiarskom svahu. Žiaci boli rozdelení do 3 skupín lyžiarov a 1  skupina snowboardistov. Celodenná činnosť žiakov bola vyhodnotená počas večerných prezentácií, kde sa žiaci dozvedeli aj plán na ďalší deň.

Lyžiarsky výcvikový kurz hodnotíme na výbornú aj preto, že väčšina žiakov stálo prvýkrát na lyžiach, či snowboardoch a  všetci žiaci sa naučili lyžovať a snowboardovať. Kurz sme ukončili  karnevalom na svahu, na ktorom žiaci predviedli svoju kreativitu a večernou diskotékou.

Tento kurz bol uskutočnený na odbornej a spoločenskej úrovni a splnil všetky ciele, ktoré si vo svojich zámeroch vytýčil.

Mgr. Branislav Popik

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist