Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ V SPOJENEJ ŠKOLE PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 05 Február 2018 10:18

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ V SPOJENEJ ŠKOLE

V dňoch 29.1 a 30.1 2018 sa uskutočnili Dni otvorených dverí pre žiakov deviatych ročníkov základných škôl z okresov Svidník a Stropkov. Žiaci Spojenej školy  si pre svojich hostí pripravili bohatý program, ktorý im priblížil štúdium na našej škole. Na začiatku prezentácie školy si mohli návštevníci vypočuť zaujímavú pesničku, ktorú im zložili a zaspievali naši obchodňáci. Chceli tak ukázať, že v Spojenej škole nie sú len bystrí, ale aj talentovaní žiaci.

Žiaci základných škôl sa dozvedeli informácie o odboroch obchodná akadémia a hotelová akadémia, ktoré ponúka naša škola, a taktiež mali možnosť vidieť malé ukážky z toho, čo  žiaci obchodnej a hotelovej akadémie ovládajú. Naši športovci sa pochválili svojimi úspechmi a ako im škola pomáha rásť v športe.

Žiaci obchodnej akadémie najprv predstavili svoje študentské spoločnosti BEAUTY STORE a Sweetmade. Neskôr si deviataci mohli zahrať ekonomickú hru – Obchodovanie s výmenou tovarov.

Žiaci hotelovej akadémie ukázali svoje majstrovstvo v miešaní nápojov, ukážku flambovania ovocia s ochutnávkou, skladanie papierových obrúskov a zdobenie perníkov a šišiek, ktoré si  mohli žiaci aj vyskúšať.

Na záver si naši čerství prváci pripravili prekvapenie, ktoré zabavilo nielen žiakov, ale aj učiteľov – rap  o našej škole. Veríme, že sa našim návštevníkom v škole páčilo a radi sa s nimi stretneme už v septembri.

 

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist