Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


NÁŠ KARNEVAL PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 08 Február 2018 14:49

NÁŠ KARNEVAL

Fašiangy sú v plnom prúde. A keďže je to obdobie veselosti, zábavy, tanca a hodovania, aj my sme v našej škole1.februára  zorganizovali karneval pre žiakov 1. stupňa, na ktorý sa už všetci vopred tešili. Veď prečo by aj nie?

Žiaci prezlečení do originálnych masiek a kostýmov sa zabávali, tancovali a súťažili v disciplínach, ktoré pre nich s radosťou pripravili pani vychovávateľky. O dobrú náladu a skvelú disco hudbu sa postaral DJ Igor. Potešil každú triedu pesničkou na želanie. Zábavu rozprúdil šašo Katka, s ktorým sa žiaci naučili nové tanečné choreografie. Detská radosť bola veľká, napĺňala šťastím srdcia prítomných, zanechala prijemné spomienky na nezabudnuteľné popoludnie. Už  teraz sa tešíme na ďalší karneval.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave tejto vydarenej akcie.

Mgr. Slavka Pilipová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist