Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


DISKO PÁRTY BOLA OSLAVOU POLROČNÉHO VYSVEDČENIA PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 09 Február 2018 13:43

DISKO PÁRTY BOLA OSLAVOU POLROČNÉHO VYSVEDČENIA

1. február 2018 po odovzdaní polročných vysvedčení bol ako stvorený na to, aby si žiaci druhého stupňa Spojenej školy vychutnali oslavu polročného vysvedčenia. Práve preto sme sa v tento deň rozhodli usporiadať pre žiakov obľúbenú disko párty pod názvom ,,HOLLYWOOD STARS“.

Úlohou tried bolo vylosovať si z klobúka tú najlepšiu filmovú novinku a pripraviť si triedny kostým, ktorý mali predviesť na promenáde najlepších hollywoodskych hviezd. Spomedzi najlepších kostýmov sa na 1. mieste umiestnili Mimoni - 7. AZ, 2. mieste- Harry Potter a Pomáda- 6. AZ, 8.AZ a na 3. mieste- Drozdajka- 5. AZ trieda. Žiaci ukázali svoju tvorivosť, kreativitu a predviedli skvelé masky.Okrem toho, že prevládala skvelá zábava, si deti aj výborne zasúťažili prostredníctvom zábavných hier. Tí najlepší a najšikovnejší si odniesli aj pekné ceny.O výbornú zábavu sa tradične postaral DJ. Spirit, ktorý pre deti namixoval tie najlepšie hity, a postaral sa aj o skvelú laser show a disko light. Mgr. Nikola Mihoková

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist