Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


OKRESNÉ KOLO GEOGRAFICKEJ OLYMPIÁDY PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 12 Február 2018 09:53

OKRESNÉ KOLO GEOGRAFICKEJ OLYMPIÁDY

Dňa 6. februára 2018 sa uskutočnil 46. ročník okresného kola geografickej olympiády, ktorú každoročne v našom meste organizuje Centrum voľného času Svidník.

Zo školského kola do okresného postúpili žiaci z 5.-7. ročníka. V kategórii G si naši žiaci merali svoje sily vo vedomostiach o planétach slnečnej sústavy, mesiaci, kométach, ale aj v praktických zručnostiach rovnobežiek a poludníkov. V kategórii F zisťovali, aké sú najvyššie pohoria sveta a hľadali známe ostrovy a súostrovia Afriky.

Naši žiaci získali výborné bodové umiestnenia. V kategórii G blahoželáme žiačke 5. ročníka Veronike Kosťovej, ktorá bola úspešnou riešiteľkou okresného kola. Skvelé bodové hodnotenie získala aj Ľudmila Lukáčová a Alexandra Miňová. Kategória F bola celkovo bez ocenenia ,,úspešný riešiteľ“, však Filip Vygoda, žiak 7. ročníka, bol v celkovom počte bodov tretím najlepším za okres Svidník.

Našim šikovným žiakom blahoželáme a tešíme sa z ich úspechu. Veríme, že sa im na súťaži páčilo a získali nové skúsenosti do ďalších súťaží.

Mgr. Nikola Mihoková

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist