Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 21. Marec 2018

Dnes má meniny Blahoslav
Zajtra má meniny Beňadik

Kde nás najdete


HÁDAJ, KTO SOM PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 19 Február 2018 08:20

HÁDAJ, KTO SOM

V rámci vyučovania občianskej náuky žiaci 7.AZ zažili vyučovaciu hodinu, na ktorej  mali preukázať vedomosti z rôznych oblastí spoločenského života. Kvíz Hádaj, kto som pozostával z otázok z politiky, dejín, hudby, literatúry, športu a televízie. Žiaci boli rozdelení do trojčlenných družstiev a mali možnosť výberu otázok za istý počet bodov. Tri najlepšie družstvá sa potom stretli vo finále.


1. miesto si vybojovalo družstvo v zložení: Diana Feckaninová, Bianka Jackaninová a Iveta Jurková, pred Martinou Suchaničovou, Filipom Vygodom a Barborou Sirokovou. 3. miesto patrilo Natálii Oreničovej, Sabíne Oreničovej a Michaele Skirkovej. Kvíz ukázal veľmi dobré vedomosti žiakov v jednotlivých oblastiach spoločenského života i diania okolo nás  a  zároveň poukázal na prínos a dôležitosť spolupráce a súťaženia.

Aj takýmto spôsobom občianska náuka prispieva k vytváraniu a rozvoju sociálneho a občianskeho vedomia žiakov.

Mgr. Anna Lažová

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist