Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 24. Marec 2018

Dnes má meniny Gabriela
Zajtra má meniny Marián

Kde nás najdete


ŽIACI Z KOLÉGIA ZELENEJ ŠKOLY NA VEĽTRHU CVIČNÝCH FIRIEM PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 26 Február 2018 08:33

ŽIACI Z KOLÉGIA ZELENEJ ŠKOLY NA VEĽTRHU CVIČNÝCH FIRIEM

14. ročník  medzinárodnej  prehliadky  cvičných  firiem a študentských spoločností sa konal 21.2.2018  na Spojenej škole vo Svidníku. Svoje podnikateľské zručnosti si otestovalo  14 cvičných firiem a študentských spoločností z prešovského a košického kraja a z družobných škôl z Poľska a Ukrajiny.

Na tomto veľtrhu  prezentujú svoju prácu a aktivitu každoročne i  žiaci z kolégia Zelenej školy.  V projekte  Zelená škola pokračujeme už štvrté dvojročné obdobie s cieľom úspešne realizovať metodiku „7 krokov“ a environmentálnu výchovu s praktickými aktivitami školskej komunity. V tomto období plníme úlohy a aktivity súvisiace s témou VODA. Žiaci sa snažia získať priateľov, zistiť stav, zhodnotiť akcie, zaktivizovať okolie, zoradiť nápady i zakresliť hodnoty. Veríme, že sme oslovili i ďalších spolužiakov a kamarátov z iných škôl, ktorí sa na veľtrhu zúčastnili.

 

Počasie

Anketa

Čítate knihy ?
 

OnLine

TOPlist