Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 25. Máj 2019

Dnes má meniny Urban
Zajtra má meniny Dušan

Kde nás najdete


ČLENOVIA ŽIACKEJ ŠKOLSKEJ RADY BOLI V PREŠOVE PO NOVÉ INŠPIRÁCIE. PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 13 November 2018 10:56

ČLENOVIA ŽIACKEJ ŠKOLSKEJ RADY BOLI V PREŠOVE PO NOVÉ INŠPIRÁCIE.

V dňoch 8. - 9. 11. 2018 sa Simona Siroková a Samuel Kováč zúčastnili odborného seminára pre členov žiackych školských rád, ktorý organizovala Rada mládeže Prešovského samosprávneho kraja. Odborný seminár bol vo forme neformálneho vzdelávania,

kde získali množstvo nových vedomostí, ale hlavne praktických skúseností a zručností. Absolvovali množstvo inšpiratívnych aktivít, ktorých cieľom bolo, identifikovať úlohy žiackej školskej rady v škole a kompetencie jednotlivých členov a získať nové námety na činnosti a aktivity, ktoré má žiacka školská rada vykonávať. Navyše mali možnosť zistiť ako využívať marketing na prieskum potrieb u študentov, akú  propagáciu zvoliť na zvýšenie povedomia o rôznych eventoch a ako motivovať ľudí k participácii riešenia problémov a organizácii školských akcií. Okrem toho spoznali mnoho mladých ľudí s podobnými záujmami, načerpali energiu do ďalšej práce v našej škole.

Simona Siroková

Samuel Kováč

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2018/2019

AKTIVITY MESIAC MÁJ 2019
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko

Počasie