Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 25. Máj 2019

Dnes má meniny Urban
Zajtra má meniny Dušan

Kde nás najdete


IMATRIKULÁCIA STREDOŠKOLÁKOV PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 13 November 2018 13:14

IMATRIKULÁCIA STREDOŠKOLÁKOV

V piatok, 9. novembra žiaci 3. ročníka obchodnej a hotelovej akadémie prijímali do stavu študentského našich nových prvákov. Stať sa členom elitnej skupiny stredoškolákov Spojenej školy si treba zaslúžiť, a preto za nadšeného povzbudzovania svojich spolužiakov plnili úlohy, ktoré im pripravili tretiaci.

Samozrejme, že ich všetci zvládli a veríme, že sa aj zabavili a navzájom spoznali. Prváci získali status študenta obchodnej a hotelovej akadémie a škola získala schopných mladých ľudí so zmyslom pre humor, ktorí určite dôstojne naplnia slová sľubu, ktorý verejne predniesli.

Za celú školu želáme našim uškám veľa síl, aby s rovnakým nadšením, ako plnili pripravené úlohy, plnili aj úlohy zadané učiteľmi počas celého štúdia, aby si mohli po štyroch, či piatich rokoch, slávnostne prevziať aj maturitné vysvedčenia.

„Tak vykročte pravou nohou, prváci, veď odhodlanie Vám nechýba.“

Z. Kožlejová

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2018/2019

AKTIVITY MESIAC MÁJ 2019
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko

Počasie