Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 25. Máj 2019

Dnes má meniny Urban
Zajtra má meniny Dušan

Kde nás najdete


BEST IN ENGLISH PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 11 December 2018 09:25

BEST IN ENGLISH

Žiaci Spojenej školy sa aj tento rok zapojili do medzinárodnej on-line súťaže pod názvom Best in English. Súťaž sa konala dna 30. novembra 2018. Do tejto vedomostnej súťaže sa zapojilo približne 21 100 študentov stredných škôl vo veku 15 – 19 rokov z krajín Európskej únie.

60 minútový test z anglického jazyka bol zostavený na úrovni náročnosti B1-C1 pozostával z úloh čítania s porozumením, gramatiky a počúvania s porozumením.

Našu školu reprezentovalo 12 študentov z hotelovej a obchodnej akadémie – Kevin Pipas (I.HA), Samuel Kostilník (I.A), Marek Cimbora (II.HA), Marcel Slivka (II.HA), Marek Petro (II.HA), Robert Karsa (III.HA), Ján Gonos (IV.A), Ján Kandravý (IV.A), Martin Chandoga (IV.A), Rastislav Skirkanič (IV.A), Filip Fek (IV.A), Martin Druga (IV.HA). V rámci školy sa najlepšie umiestnili Róbert Karsa, Marcel Slivka a Rastislav Skirkanič.

K dosiahnutým výsledkom všetkým súťažiacim blahoželáme.

Ing. Angela Hanusová

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2018/2019

AKTIVITY MESIAC MÁJ 2019
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko

Počasie