Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 25. Máj 2019

Dnes má meniny Urban
Zajtra má meniny Dušan

Kde nás najdete


MIKULÁŠ PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 14 December 2018 08:22

MIKULÁŠ

Konečne prišiel deň, na ktorý sme čakali celých 9 rokov -  Mikuláš.


6.12.2018 bol deň, ktorý sme si užili na 100%.  Už sme neboli tí, ktorí boli zmaľovaní či obdarení nejakou sladkosťou. Už sme boli tí, ktorí to celé vytvárali. A veru, nebolo to ľahké. Zrazu toľko otázok v hlave.  Odkiaľ vezmeme toľko krídiel, bieleho oblečenia či naopak čertom rohy na hlavu či čierne oblečenie, básničky či farby na tvár. No všetko sme zvládli. Ako trieda sme sa rozdelili na 8 čertov a 9 anjelov.  Zvolili sme si Mikuláša a aj jeho pomocníčku, pani Mikulášovu. Nakúpili sme plno cukríkov, aby sme odmenili všetky dobré deti,  ale aj farby na tvár, aby sme odmenili aj tie neposedné. Náš program bol obohatený akordeónom. Veríme, že to spríjemňovalo atmosféru, ktorú sme sa snažili vytvárať aj našim spevom. Možno nebol dokonalý, ale bol z radosti a zo srdca.

Klaudia Stešková, 9. AZ

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2018/2019

AKTIVITY MESIAC MÁJ 2019
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko

Počasie