Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 25. Máj 2019

Dnes má meniny Urban
Zajtra má meniny Dušan

Kde nás najdete


PREDVIANOČNÁ NÁLADA NA SPOJENEJ ŠKOLE PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 21 December 2018 08:47

PREDVIANOČNÁ NÁLADA NA SPOJENEJ ŠKOLE

Blížiace sa Vianoce nám každoročne pripomína milá akcia, ktorú pripravujú žiaci 3. ročníka hotelovej akadémie. Tento rok sa o Vianočný punč postarali žiaci III. HA triedy pod vedením pani učiteľky Feckovej.

Posedenie s vianočným punčom a koláčikmi spríjemnili svojim krásnym vystúpením naši talentovaní žiaci Klaudia Fedáková, Simona Dičková a Filip Fedák. Za zvukov vianočných piesní sme sa všetci na chvíľu zastavili, zhodnotili sme uplynulý rok, vyzdvihli úspechy a na záver si zapriali:

„Do pohára šampanské, do srdiečka lásku, k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Anjelsky krásne sviatky a čertovsky dobrý nový rok!

Z. Kožlejová

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2018/2019

AKTIVITY MESIAC MÁJ 2019
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko

Počasie