Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 25. Máj 2019

Dnes má meniny Urban
Zajtra má meniny Dušan

Kde nás najdete


Krajské kolo súťaže PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 04 Marec 2019 00:00

Krajské kolo súťaže ŽIAKOV STREDNÝCH ŠKÔL V SPRACOVANÍ INFORMÁCIÍ NA POČÍTAČI 2019

V Obchodnej akadémii v Poprade sa dňa 14. 2. 2019 uskutočnilo Krajské kolo súťaže žiakov stredných škôl v Spracovaní informácií na počítači (SIP).


Zúčastnilo sa ho 38 súťažiacich zo stredných škôl z celého kraja, ktorí si zmerali sily v troch súťažných disciplínach – v 10-minútovom odpise textu z papierovej predlohy, v úprave textu na počítači na základe korektorských značiek na rýchlosť a vo wordprocessingu, čo je profesionálna úprava textu v textovom editore.

Obchodnú akadémiu vo Svidníku po splnení stanovených kritérií úspešne reprezentovali v odpise textu z papierovej predlohy Rastislav Zajac, II. A (6. miesto) a  Šimon Jancura, IV. A (12. miesto). V súťažnej disciplíne wordprocessing to bola Anastasia Bobaková, II. A (7. miesto). Všetkým súťažiacim ďakujeme za reprezentáciu školy a želáme im veľa ďalších úspechov.

Ing. Margita Klimová

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2018/2019

AKTIVITY MESIAC MÁJ 2019
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko

Počasie