Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 25. Máj 2019

Dnes má meniny Urban
Zajtra má meniny Dušan

Kde nás najdete


RODIČIA ČÍTAJÚ DEŤOM PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 28 Marec 2019 15:40

RODIČIA ČÍTAJÚ DEŤOM

Marec je nielen prvý jarný mesiac, ale aj mesiac kníh. Každoročne si v tomto mesiaci pripomíname, aké dôležité sú knihy pre človeka. Už v rannom detstve čítajú rodičia svojim deťom pred spaním obľúbené rozprávky.

 


 

Je to ten najkrajší čas plný dôvery a istoty. Aj my sme sa vrátili k tejto príjemnej činnosti a pozvali sme k nám do čitateľského kútika mamičky žiačok 4.AZ, Dianky Houškovej a Kristínky Šurinovej. Čítanie z knihy Môj malý zverinec od Gabriely Futovej  sa hneď stalo zaujímavejšie. Žiaci pozorne počúvali, lebo v závere ich čakal kvíz a tvorivé úlohy. Navzájom si pomáhali a dopĺňali svoje vedomosti.

Možno si myslíte, že v knižnici býva ticho a nuda. No v našom čitateľskom kútiku sa žiaci zabavili a ozýval sa odtiaľ šťastný smiech.

Ďakujeme, že rodičia motivovali našich žiakov k ďalšiemu čítaniu.

Mgr.Slavka Pilipovâ

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2018/2019

AKTIVITY MESIAC MÁJ 2019
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko

Počasie