Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 25. Máj 2019

Dnes má meniny Urban
Zajtra má meniny Dušan

Kde nás najdete


SLÁVNOSTNÝ ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 12 Apríl 2019 07:19

SLÁVNOSTNÝ ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA

1.apríl bol výnimočným dňom pre budúcich školákov. Konal sa slávnostný zápis do 1. ročníka našej ZŠ. Učitelia pripravili pre predškolákov rozprávkové popoludnie, ktoré sa začalo divadelným predstavením o Polepetkovi.

 

 

Kedže Polepetko poplietol všetky rozprávky, úlohou detí bolo, aby ukázali svoju múdrosť aj šikovnosť a pomohli tak napraviť všetko, čo Polepetko pokazil. Známe rozprávkové bytosti ako Snehulienka, Popoluška, Červená Čiapočka, múdra sova no i lesná víla sprevádzali deti pri plnení úloh, ktorými pani učiteľky preverili ich vedomosti  a znalosti. Deti počítali, kreslili a recitovali, čím dokázali svoju odvahu, šikovnosť a školskú zrelosť. Popletené rozprávky hravo napravili a za svoje úsilie boli odmenené pamätným listom a malými darčekmi. Budúci prváci odchádzali s pocitom  šťastia, spokojnosti a radosti.

Ďakujeme rodičom  za prejavenú dôveru a tešíme sa na stretnutie v septembri.

Mgr.Slavka Pilipová

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2018/2019

AKTIVITY MESIAC MÁJ 2019
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko

Počasie