Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 25. Máj 2019

Dnes má meniny Urban
Zajtra má meniny Dušan

Kde nás najdete


HVIEZDOSLAVOV KUBÍN – KRAJSKÉ KOLO PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 10 Máj 2019 10:23

HVIEZDOSLAVOV KUBÍN – KRAJSKÉ KOLO

Laura Surdeníková – žiačka 7.AZ triedy a Ľudmila Lukáčová – žiačka 6. AZ triedy sa v dňoch 2. a 3. mája 2019 v divadle J. Záborského v Prešove zúčastnili krajskej súťaže v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín.

 

 

Víťazstvo v okresnej súťaži ich posunulo do krajského kola, kde si spríjemnili dni umeleckým zážitkom a získali nové skúsenosti a rady od poroty, ktorá mala  náročnú úlohu, pretože výkony recitátorov boli na veľmi vysokej úrovni . Stretli sa tam totiž víťazi všetkých okresných miest Prešovského kraja. Laura napokon získala čestné uznanie za prednes poézie v 3. kategórii a Ľudmilke sa podarilo získať pekné 3. miesto v prednese prózy v 2. kategórii.  Srdečne blahoželáme.

Mgr. Jana Nagajdová

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2018/2019

AKTIVITY MESIAC MÁJ 2019
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko

Počasie