Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 16. Máj 2022

Dnes má meniny Svetozár
Zajtra má meniny Gizela

Kde nás najdete


EURÓPSKY DEŇ JAZYKOV 2019 PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 27 September 2019 12:04

EURÓPSKY DEŇ JAZYKOV 2019

Európsky deň jazykov, 26.09. je jazykové podujatie, ktorým sa zapájame do celoeurópskej siete aktivít organizovaných po celej Európe pri príležitostí European Day of  Languages. Všetky aktivity a podujatia majú za cieľ podporiť štúdium cudzích jazykov.

Naša škola sa aj tento rok aktívne zapojila  do tohto jazykového podujatia prostredníctvom zaujímavého programu. Jednotlivé triedy nám kreatívnym a zábavným spôsobom priblížili kultúru, tradície a kuchyňu Španielska, Poľska, Nemecka, Rakúska, Francúzka, Ruska, ale aj nášho milovaného Slovenska.

Na základe kritérií (pripravená prezentácia, frázy v danom jazyku, výzdoba triedy a celkový dojem), podľa ktorých hodnotila odborná komisia v zložení: Ing. Viera Paradová a Mgr. Lenka Macková rozhodla o nasledujúcom poradí.

1.miesto: 2.HA

2.miesto: 3.A, 2.A

3.miesto: 5.HA

Mgr. Jana Tyčová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko