Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 16. Máj 2022

Dnes má meniny Svetozár
Zajtra má meniny Gizela

Kde nás najdete


CAREER DAY KOŠICE PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 07 Október 2019 07:39

CAREER DAY KOŠICE

Dňa 26. 09. 2019 sme sa zúčastnili v Košiciach na dňoch kariéry – Career Day v AT&T, ktoré organizovala spoločnosť JA Slovensko n. o. , Bratislava. Celý deň sa niesol v skvelej a tématickej atmosfére.

Predsedníci z firmy AT&T nás oboznámili ako má vyzerať správny životopis, ako sa pripraviť na pracovný pohovor a na konci nám predviedli krátke ukážky ako má a nemá vyzerať priebeh pracovného pohovoru pred, po a počas. Taktiež sme sa zapojili do rôznych aktivít, ktorých cieľom bolo dohodnúť sa a spolupracovať so skupinou neznámych ľudí. Priestor AT&T sme opustili s certifikátom v ruke za účasť na workshope a novými vedomosťami.

Žiačky 4.A:  Zdenka Gulová, Natália Pichaničová, Veronika Migová

Vyučujúca: Ing. Jana Drábová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko