Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 17. Február 2020

Dnes má meniny Miloslava
Zajtra má meniny Jaromír

Kde nás najdete


CAREER DAY KOŠICE PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 07 Október 2019 07:39

CAREER DAY KOŠICE

Dňa 26. 09. 2019 sme sa zúčastnili v Košiciach na dňoch kariéry – Career Day v AT&T, ktoré organizovala spoločnosť JA Slovensko n. o. , Bratislava. Celý deň sa niesol v skvelej a tématickej atmosfére.

Predsedníci z firmy AT&T nás oboznámili ako má vyzerať správny životopis, ako sa pripraviť na pracovný pohovor a na konci nám predviedli krátke ukážky ako má a nemá vyzerať priebeh pracovného pohovoru pred, po a počas. Taktiež sme sa zapojili do rôznych aktivít, ktorých cieľom bolo dohodnúť sa a spolupracovať so skupinou neznámych ľudí. Priestor AT&T sme opustili s certifikátom v ruke za účasť na workshope a novými vedomosťami.

Žiačky 4.A:  Zdenka Gulová, Natália Pichaničová, Veronika Migová

Vyučujúca: Ing. Jana Drábová

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2019/2020

AKTIVITY MESIAC Február 2020

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie