Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 16. Máj 2022

Dnes má meniny Svetozár
Zajtra má meniny Gizela

Kde nás najdete


AJ MY SME TAM BOLI, AJ MY SME FANDILI PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 04 November 2019 08:17

AJ MY SME TAM BOLI, AJ MY SME FANDILI

Neopakovateľnú futbalovú atmosféru sme si naplno užili  24. októbra, kedy sme merali dlhú cestu do nášho hlavného mesta na Tehelné pole. Bratislavský Slovan si v treťom vystúpení v skupinovej fáze Európskej ligy zmeral sily s anglickým Wolverhamtonom.

Aj napriek tomu, že belasí zápas prehrali 1:2, atmosféru sme si naplno užili. S vlastnoručne vyrobeným transparentom sme boli súčasťou burácajúceho štadióna, súčasťou davu 19 300 fanúšikov zo základných škôl i futbalových klubov z celého Slovenska. Obrovská vďaka patrí našim učiteľom, ktorí nám umožnili naplno si vychutnať tento nádherný futbalový večer.

futbaloví fanúšikovia zo ZŠ

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko