Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 16. Máj 2022

Dnes má meniny Svetozár
Zajtra má meniny Gizela

Kde nás najdete


EUROCUP 2019 PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 05 November 2019 11:16

EUROCUP 2019 – MEDZINÁRODNÁ SÚŤAŽ V MIEŠANÍ NÁPOJOV

V dňoch 23. – 24. 10. 2019 privítala Hotelová akadémia v Prešove účastníkov medzinárodnej súťaže v miešaní nápojov  Eurocup 2019. V tomto ročníku dostali mladí barmani možnosť naplno zapojiť svoju fantáziu a vytvoriť drinky podľa vlastnej fantázie. Jedinou podmienkou bolo použitie  základných surovín

v predpísanom množstve.  Organizátori si deň vopred pre súťažiach pripravili písomný test, ktorý pozostával z otázok o histórii barmanstva, tovaroznalectva a všeobecného spoločenského rozhľadu.  Test bol náročný a vyžadoval si seriózne vedomosti. Barmanská horúčka vypukla nasledujúci deň, kedy už súťažiaci mohli naplno predviesť svoje zručnosti v miešaní nápojov. Hotelovú akadémiu vo Svidníku reprezentovali Dominika ČečkováMarcel Slivka.  Svoje umenie a snahu zúročili dokonale. V súťaži jednotlicov Dominika skončila bronzová a Marcel  strieborný, ako družstvo získali striebornú medailu.  K dosiahnutým výsledkom im srdečne blahoželáme!

Ľubomíra Kseničová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko