Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 17. Február 2020

Dnes má meniny Miloslava
Zajtra má meniny Jaromír

Kde nás najdete


VĎAKA VÁM... PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 18 November 2019 09:02

VĎAKA VÁM...

Vďaka Vám, otec, vďaka Vám, mama, za detstvo krásne, úprimný hlas, vďaka Vám, naši rodičia milí, za nežnú náruč, láskavú dlaň...To sú slová piesne, ktorú zaspievali žiačky základnej školy, pri ktorej vyhŕkli slzy mnohým obyvateľom Domova dôchodcov Svida vo Svidníku. 12.  november – Deň Prešovského samosprávneho kraja.

Pri tejto príležitosti bol v domove dôchodcov  Deň otvorených dverí. Žiaci našej školy potešili všetkých prítomných ľudovými piesňami, tancom, humorným slovom a zvykmi, ktoré sa zachovali z minulosti pri praní šiat v jarku.  Mnohým vypadli aj slzy z očí pri spomienkach na svoje detstvo a mladosť. Študenti   hotelovej akadémie napiekli koláčiky a krásne, v krojoch vyobliekané dievčatá ponúkli všetkých sladkými dobrotami. Dôchodcovia ich za všetko odmenili potleskom a milým, úprimným úsmevom.

Mgr. Nagajdová Jana

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2019/2020

AKTIVITY MESIAC Február 2020

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie