Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 17. Február 2020

Dnes má meniny Miloslava
Zajtra má meniny Jaromír

Kde nás najdete


NA CESTE K LEPŠEJ ŽŠR PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 25 November 2019 10:15

NA CESTE K LEPŠEJ ŽŠR

Rada mládeže Prešovského kraja pre nás aj tento rok pripravila Konferenciu pre členov a koordinátorov žiackych školských rád z


celého Prešovského kraja. Uskutočnila sa v spolupráci s Prešovským samosprávnym krajom a pod záštitou predsedu PSK PaedDr. Milana Majerského, PhD.Témou tohtoročnej konferencie bola Motivácia a propagácia žiackych školských rád a ich členov. V rámci tejto témy vystúpili zaujímaví spíkri a to  zakladatelia projektu Create & Control - Jedna Stredná Škola = Jedna Fiktívna Krajina, ktorý je jedinečnou príležitosťou pre stredoškolákov nahliadnuť do sveta vysokej politiky a spravovania štátu z pohľadu tých, ktorí vládnu, či mládežnícky delegát pre OSN za Slovensko Dominik Porvažník, ktorého si  budeme môcť vypočuť aj na našej škole, keďže s radosťou prijal naše pozvanie. Veríme, že nám to pomôže pri práci v našej žiackej školskej rade a hlavne pri motivovaní jej členov k práci v tomto pomocnom riadiacom orgáne školy.

Simona Siroková

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2019/2020

AKTIVITY MESIAC Február 2020

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie