Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 16. Máj 2022

Dnes má meniny Svetozár
Zajtra má meniny Gizela

Kde nás najdete


ČERVENÉ STUŽKY PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 02 December 2019 15:19

ČERVENÉ STUŽKY

Už niekoľko rokov sa na Slovensku a v zahraničí organizuje kampaň Červené stužky, ktoré sú symbolom boja proti chorobe AIDS. Jej cieľom je naučiť žiakov zaujať správny postoj k vlastnému zdraviu a životu, ako aj k zdraviu a životu druhých ľudí. Dvanásty ročník celoslovenskej kampane Červené stužky vrcholil 1. decembra 2019, ktorý je Svetovým dňom boja proti AIDS.


Pri príležitosti tohto dňa si žiaci všetkých ročníkov mohli vypočuť krátky rozhlasový príspevok o rizikách HIV a AIDS. Žiaci si tiež pripli červenú stužku, ktorou vyjadrili svoju podporu v boji proti tejto zákernej chorobe. Počas prestávok si vo vestibule školy mohli všetci žiaci pozrieť videá, ktoré prezentovali informácie o prevencii a možnostiach nákazy a dozvedieť sa ďalšie informácie na tematickej nástenke.

Mgr. Macková a Mgr. Suváková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko