Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 16. Máj 2022

Dnes má meniny Svetozár
Zajtra má meniny Gizela

Kde nás najdete


Konferencia BE READY FOR THE FUTURE PDF Tlačiť E-mail
Streda, 04 December 2019 15:18

Konferencia BE READY FOR THE FUTURE

Dňa 28.11.2019 sme sa zúčastnili na technickej univerzite v Košiciach na konferencii BE READY FOR THE FUTURE. Dozvedeli sme sa dôležité informácie o budúcnosti trhu práce, o príležitostiach ale aj o hrozbách na ktoré by sme mali byť v budúcnosti pripravení.

Naša škola bola vybratá spomedzi najlepších stredných škôl na Východnom Slovensku pre túto konferenciu. Na konferencii predstúpili traja rečníci a to Jana Petreková, ktorá pracuje v T-Systems Slovakia ako manažérka pre vzdelávanie. Tomáš Kasman, ktorý má na starosti Google technológie pre marketing v regióne strednej Európy. A ako posledný sa nám predstavil Peter Bobík je Associate partner na oddelení auditu v spoločnosti EY. Ďalej sme mali možnosť pristaviť sa v informačných stánkoch a dozvedieť sa o možnostiach štúdia v zahraničí, zažiť virtuálnu realitu, dozvedieť sa o programoch od Leaf Academy a zúčastniť sa zábavných workshopov.

Žiaci 3.A, 4.A a 4.HA

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko