Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 16. Máj 2022

Dnes má meniny Svetozár
Zajtra má meniny Gizela

Kde nás najdete


VIANOČNÝ KRAKOW PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 06 December 2019 12:21

VIANOČNÝ KRAKOW

V čase adventu sú už neodmysliteľnou súčasťou aj vianočné predajné trhy. Inak tomu nie je ani tento rok, a preto sme sa my, žiaci troch ročníkov hotelovej akedémie, rozhodli navštíviť jedny z najkrajších z nich, a to v Poľskej metropole Krakow.

Naša cesta sa začala v skorých ranných hodinách a už po príchode do tohto rozprávkového mesta nás čakal pán sprievodca, s ktorým sme absolvovali prehliadku niekoľkých krás Krakowa. Plný nových informácií sme sa vybrali na našu dalšiu zastávku do jedného z najväčších nákupnych centier v Poľsku. Po dobrej káve a  nákupoch nasledovala naša posledná a najočakávanejšia zastávka, a to samotné trhy. Celým vysvieteným námestím už rozvoniaval vianočný punč či tradičné  krakowské pochutiny. Nechýbalo ani množstvo suvenírov, ozdôb a sladkých maškŕt. Vianočnú pohodu sme nasávali z každého rohu a už teraz sa nevieme dočkať, kam sa poberieme o rok! Ďakujeme aj našim triednym učiteľkám za skvelý výlet a veselú cestu domov.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko