Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 16. Máj 2022

Dnes má meniny Svetozár
Zajtra má meniny Gizela

Kde nás najdete


ČERTOVSKY DOBRÝ MIKULÁŠ! PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 09 December 2019 09:16

ČERTOVSKY DOBRÝ MIKULÁŠ!

Šiesty december sa niesol v duchu mikulášskej nálady. Študenti ešte pred prvým zvonením zaplnili tabule klasickými i originálnymi mikulášskymi rýmovačkami o neskúšaní a neučení sa, ktorými sa snažili obmäkčiť učiteľov. A ako to už tradične býva,


Mikuláš chodil so svojimi pomocníkmi po triedach a rozdával darčeky. Aby to však nebolo také jednoduché, každá trieda musela Mikulášovi predviesť svoj spevácky či rečnícky talent. Aj keď sa väčšina našich spolužiakov zo začiatku ostýchala, nakoniec Mikuláša potešili a všetci dostali sladkú odmenu. Sladkou dobrotou sme odmenili aj našich učiteľov a zamestnancov školy. Všetci sme si tento deň dostatočne užili a tešíme sa na ďalší rok.

Simona Siroková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko