Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 16. Máj 2022

Dnes má meniny Svetozár
Zajtra má meniny Gizela

Kde nás najdete


21. ROČNÍK VIANOČNÉHO TURNAJA PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 20 December 2019 08:50

21. ROČNÍK VIANOČNÉHO VOLEJBALOVÉHO TURNAJA O POHÁR RIADITEĽKY SPOJENEJ ŠKOLY

V pondelok 16. decembra sa v telocvični našej školy uskutočnil 21. ročník Vianočného volejbalového turnaja o Pohár riaditeľky Spojenej školy Svidník v kategórií chlapcov. Na turnaji sa zúčastnili družstvá Spojenej školy vo Svidníku, Gymnázia DH vo Svidníku, družstvo žiakov TJ Slávia Svidník a družstvo výberu z Bardejova. Po súbojoch kde hral každý s každým si víťazstvo po veľmi dobrom výkone vybojovalo družstvo Gymnázia DH Svidník. Na druhom mieste skončili mladí chlapci TJ Slávia Svidník (starší žiaci), ktorí porazili domáce družstvo Spojenej školy. Zostava Spojenej školy: Bľacha L. (IV.HA), Horňák B. (IV.HA), Marjov P. (III.A), Šellong D. (III.A), Fek F. (IV.A), Skasko Ľ. (I.A), Mikitka A. (V.HA), Lažo E. (V.HA), Juhás A. (III.HA)


Výsledky:

Bardejov – Gymnázium DH             0:2

Spojená škola – TJ Slávia Svidník  1:2

Bardejov – Spojená škola                0:2

TJ Slávia – Gymnázium DH            0:2

Bardejov – TJ Slávia                        0:2

Spojená škola  – Gymnázium DH   0:2

V utorok 17. decembra sa v telocvični našej školy uskutočnil 21. ročník Vianočného volejbalového turnaja O pohár riaditeľky Spojenej školy Svidník, v kategórií dievčat. Na turnaji sa zúčastnili družstvá Spojenej školy vo Svidníku, Gymnázia DH vo Svidníku, Gymnázia Stropkov,  družstvo žiačok ZŠ Komenského a žiačky ZŠ Mlynská Stropkov. V turnaji družstvá odohrali jednotlivé zápasy systémom každý s každým. Po veľmi vyrovnanom a dramatickom priebehu všetkých zápasov si víťazstvo vybojovali dievčatá zo susedného Stropkova. Na druhom mieste skončili dievčatá ZŠ Mlynská Stropkov a na treťom mieste skončili žiačky ZŠ Komenského Svidník.

Zostava Spojenej školy: Bodnárová K. (V.HA), Rybčáková N. (II.A), Pichaničová N. (IV.A), Krajkovičová S. (III:A), Manduľová G. (III.A), Ilčisková V. (III.A), Mikitková D. (I.A)


Poradie:

  1. 1. Gymnázium Stropkov
  2. 2. ZŠ Mlynská Stropkov
  3. 3. ZŠ Komenského Svidník
  4. 4. Gymnázium DH Svidník
  5. 5. Spojená škola Svidník

Mgr. Rastislav Paňko

 

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko