Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. August 2020

Dnes má meniny Vavrinec
Zajtra má meniny Zuzana

Kde nás najdete


NÁŠ BETLEHEM ÚSPEŠNÝ AJ ZA HRANICAMI PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 20 Január 2020 09:43

NÁŠ BETLEHEM ÚSPEŠNÝ AJ ZA HRANICAMI

Zatiaľ čo v mnohých ľuďoch už pomaly doznieva vianočný čas, v nás ešte stále rezonuje v podobe úspechu nášho žiaka, Maxima Braslavského, ktorého betlehem po víťazstve v okresnom kole, ktoré prebehlo v POS vo Svidníku, postúpil na medzinárodnú súťaž do Poľska.

Vyhodnotenie sa konalo 9. januára v historickom múzeu v Dukle. Spomedzi všetkých betlehemov vytvorených z najrôznejších materiálov ako cestoviny, kov, kokosový orech, medovníky, obilniny a rôzne prírodniny, sa náš klasický, drevený, s typickou vôňou doplnený ľanovým plátnom s prepracovanými detailmi umiestnil na krásnom 2. mieste. Konkurencia bola naozaj veľká, diela veľkolepé, fantázia a kreativita súťažiacich totiž dosahujú každým rokom vyššiu úroveň. Odborná porota hodnotila najmä originalitu a stvárnenie vystavených prác. Vyhlásenie víťazov sprevádzal bohatý kultúrny program v podobe piesní, hovoreného slova aj divadelného predstavenia v podaní žiakov miestnej základnej školy. Domov sme odchádzali plní umeleckých dojmov a nových inšpirácií. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník súťaže a dúfame, že šikovnosť našich žiakov znova pretavíme do krásneho umiestnenia.

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2019/2020

AKTIVITY MESIAC MAREC 2020

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA

PRIESKUM ŽŠR

Prieskum ŽŠR v Prešovskom kraji
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie