Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. August 2020

Dnes má meniny Vavrinec
Zajtra má meniny Zuzana

Kde nás najdete


OLYMPIÁDA V ANGLICKOM JAZYKU PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 20 Január 2020 13:59

OLYMPIÁDA V ANGLICKOM JAZYKU

Dňa 15.1.2020 sa v Bardejove konal 30.ročník obvodného kola Olympiády v anglickom jazyku. OAJ je postupová súťaž, ktorá sa člení na niekoľko kategórií. V kategórií 2D Spojenú školu reprezentoval žiak 4.ročníka hotelovej akadémie Róbert Karsa.

Spomedzi žiakov z okresu Bardejov, Stropkov, Svidník a Stará Ľubovňa sa Róbert umiestnil na 1.mieste. Víťazovi blahoželáme k úspechu a prajeme ešte veľa šťastia v krajskom kole, ktoré sa bude konať v Prešove.

Mgr. Jana Tyčová

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2019/2020

AKTIVITY MESIAC MAREC 2020

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA

PRIESKUM ŽŠR

Prieskum ŽŠR v Prešovskom kraji
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie