Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 16. Máj 2022

Dnes má meniny Svetozár
Zajtra má meniny Gizela

Kde nás najdete


DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 31 Január 2020 14:20

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

Dňa 27.1. až 29.1.2020 sa na pôde našej školy uskutočnil Deň otvorených dverí na Obchodnej akadémii. Žiaci základných škôl možnosť pozrieť si nielen priestory školy, ale sa aj bližšie oboznámiť s aktivitami, ktoré škola ponúka ako sú napr. študentské spoločnosti v rámci programu Junior Achievement, ktorú si študenti zakladajú v 3. ročníku a pracujú s reálnymi peniazmi alebo možnosť zapojenia sa do programu The Duke of Edinburgh Award.

Zážitkovou formou si mohli vyskúšať jazykové aktivít alebo online kvíz zo základných ekonomických pojmov. Tí odvážni si skúsili písanie na PC všetkými desiatimi prstami. Naša škola ponúka ako jedna z mála možnosť absolvovať  letnú odbornú prax na Cypre. O svoje zážitky a skúsenosti sa podelili žiaci, ktorí túto prax absolvovali a prispeli tak k bohatému a zaujímavému programu DOD na našej škole.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko