Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. August 2020

Dnes má meniny Vavrinec
Zajtra má meniny Zuzana

Kde nás najdete


ODVAHA PRE BUDÚCNOSŤ PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 31 Január 2020 14:27

ODVAHA PRE BUDÚCNOSŤ

31. január je deň, kedy si  študenti preberajú polročné hodnotenie svojej práce. Je to čas  bilancovania a snáď aj zamyslenia sa nad tým, či sa nedalo urobiť viac a dosiahnuť lepšie výsledky. Je to čas nových predsavzatí zlepšiť svoje študijné výsledky a tak sa priblížiť k svojmu vysnívanému cieľu.

Aby sa nám darilo tieto predsavzatia plniť, žiacka školská rada si na tento deň pozvala Dominika Porvažníka z IUVENTY – slovenského inštitútu pre mládež. Je to ambiciózny mladý človek, ktorý  vďaka svojej odvahe a pracovitosti prešiel zaujímavú cestu, na ktorej spoznal množstvo osobností a získal skúsenosti a zručnosti, ktoré odovzdáva študentom po celom Slovensku. Veríme, že jeho motivačná prednáška „Odvaha pre budúcnosť“,  snáď pomôže  všetkým nabrať odvahu, uvedomiť si svoju jedinečnosť a ísť si za svojím cieľom.

Z. Kožlejová

 

AKTIVITY ŠK.ROK 2019/2020

AKTIVITY MESIAC MAREC 2020

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Nadácia Volkswagen SLOVAKIA

PRIESKUM ŽŠR

Prieskum ŽŠR v Prešovskom kraji
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie